8.B – únor 2024

Ve školním kole olympiády v německém jazyce byla nejlepší Nelly Hojerová, která postoupila do okresního kola.Gratulujeme. Akce žákovského parlamentu Valentýnská přání se dětem líbila. Vzkazy, které děti dostaly, je potěšily. V rámci TH jsme probírali vícedenní výlet na konci školního roku a jaký dobrý skutek bychom mohli udělat. Napadlo nás navrhnout DD v Unhošti možnost odpoledních procházek s jejich obyvateli. V pondělí 19.2. proběhlo školní kolo recitační soutěže, kterého se zúčastnila Abigél. Děkujeme za reprezentaci naší třídy. Pan učitel Dušek si pro zájemce připravil na 21.2. matematickou únikovou hru, které se zúčastnilo sedm žáků z naší třídy. Pomocí QR kódů umístěných v různých třídách řešili matematické úkoly. Dětem se tato únikovka líbila. Těšíme se na jarní prázdniny.