7.B – prosinec 2023

Prosinec byl měsícem akcí. Těšili jsme se na vánoční prázdniny a Vánoce. V úterý 5.12. naši školu navštívil Mikuláš, čert a andělé. Probíhala soutěž o nejlépe vyzdobené dveře třídy. Soutěže jsme se zúčastnili, měli jsme hezkou výzdobu, ale nejlepší jsme nebyli. Zhlédli jsme zajímavé anglické představení. V Melicharově vlastivědném muzeu jsme si prohlédli zajímavé vánoční tradice. Vyhráli jsme putovní pohár ve vánočním turnaji v přehazované pro 6. a 7. ročníky. Poslední den ve škole jsme se věnovali vánočním zvykům a tradicím. Nejdříve jsme měli v sokolovně vánoční diskotéku. Moc se nám líbila vystoupení žákyň ze sedmých tříd. Společně jsme si zatancovali, vybrali jsme nejlepší tanečníky. Pak následovala vánoční besídka ve třídě. Soutěžili jsme ve skupinkách, ochutnávali jsme cukroví, dostali jsme zajímavé dárky. Dnešní den jsme si užili. Rozloučili jsme se se starým rokem a budeme očekávat rok nový.