7.B – duben 2022

V dubnu proběhla v sokolovně soutěž ZŠ Unhošť má talent. Naši třídu reprezentovala Karin, která hrála na saxofon. V rámci Dne Země jsme navštívili ČOV v Kyšicích a chceme poděkovat starostovi obce p. Duškovi za vstřícnost a za odborný výklad, líbilo se nám to. Denisa se zúčastnila prvního nominačního závodu na ME ve sportovním aerobiku v Lounech, odkud si přivezla zlato! Držíme palce i v dalších závodech, byli bychom pyšní, kdyby naše spolužačka závodila na ME v Bruselu. Snad se jí zranění, které si přivodila v následujícím tréninku, zahojí co nejdřív a stihne se nominovat. Za celou třídu bych chtěl poděkovat paní Sobkové za finanční dar na autobus na náš školní výlet, vážíme si toho. Děkujeme.