7.B – březen 2024

Měsíc březen byl plný zážitků a emocí, neboť jsme se loučili s paní učitelkou Hanou Zahrádkovou, která odešla na mateřskou dovolenou. Připravili jsme si pro paní učitelku oslavu, nafoukli jsme balónky, předávali jsme jí různé dárečky, aby si na nás vzpomněla. Změnil se nám kvůli tomu i rozvrh. Na matematiku jsme dostali místo paní učitelky Zahrádkové paní učitelku Evu Mrnkovou. Také jsme měli tzv. učení naruby, kdy si někteří žáci připravili na fyziku a angličtinu materiál na dané téma a učili místo učitelů. Domlouvali jsme se i na dobrém skutku. Začali jsme řešit výlet a pravděpodobně pojedeme do štol do lomu Amerika. O třídnickou hodinu nám Vilík předvedl vtipnou módní přehlídku a Luděk ji výborně okomentoval. Celkově byl březen klidný, ale emotivní.