7.A – únor 2022

Měsícem únorem nám začalo druhé pololetí, začali jsme zvolna – ve fyzice jsme vyrazili zkoumat rovnováhu na páce na dětské hřiště. Testování na houpačce se nám moc líbilo! V hodinách kuchyněk jsme se pustili do pizzových šneků a povedlo se nám upéct si výbornou svačinu. Pak už nás čekaly jarní prázdniny, ty jsme si všichni moc užili a nikomu se příliš nechtělo zpátky k učení. Po prázdninách se 4 naši kluci zúčastnili školního kola olympiády z anglického jazyka. Nejlépe si vedli David Hájek s Tondou Rokosem. Na konci února k nám přijely lektorky z Besedária s programem Stranger School. Jedná se o hru s detektivním pátráním po zmizelé studentce, která se hraje v týmech a všechny týmy mají za úkol zjišťovat informace k jejímu zmizení, rozplétat zápletku a hlavně spolupracovat a poslouchat se navzájem. Program se nám moc líbil, zabrali jsme se do hry a vůbec se nám nechtělo končit. Naštěstí se nám podařilo získat dost informací a zmizelou dívku najít. Teď už se těšíme na březen, kdy nás čeká výlet do Prahy.