7.A prosinec 2020

Na konci listopadu bylo rozhodnuto, že se druhý stupeň bude moci vrátit rotačně do školy. Na naši třídu vyšel týden od 7. prosince. Snažili jsme se tento jediný týden prezenční výuky ve škole jaksepatří užít, i když nás učitelé nešetřili – využili naši přítomnost k různým prověrkám. V rámci adventu jsme si s pomocí paní asistentky vyzdobili třídu. Ve výtvarné výchově jsme se zapojili do malování putovních kamínků. Během pracovních činností jedna skupina pekla perníčky a druhá pracovala se dřevem. Poslední náš den ve škole, 11.prosince, jsme se slavnostně oblékli, přinesli si cukroví, dárečky, pouštěli jsme si vánoční písně a povídali si o Vánocích. Doufáme, že se v lednu opět uvidíme ve škole a budeme moci ještě vylepšit známky na pololetní vysvědčení.