7.A – listopad 2021

V listopadu jsme zahájili první týden návštěvou školní kuchyně, kam přijeli vařit profesionální šéfkuchaři. Měli jsme možnost se jich zeptat na vše co nás zajímalo a také jsme mohli nakouknout do školní kuchyně. Nejvíc nás zaujala netypická jídla, která pan šéfkuchař po světě ochutnal. Na obědě ve školní jídelně jsme si pak pochutnali na lasagních a krůtím plátku, které připravily naše paní kuchařky pod vedením pánů šéfkuchařů. Naše škola vyhrála v soutěži „Hýbeme se hezky česky“ trénink s fotbalistou Vladimírem Šmicrem. Z naší třídy dostal možnost se na trénink podívat Luky Osvald. Z tréninku byl nadšený a moc si ho užil!

Na konci listopadu nás také doběhla koronavirová epidemie – jako jedna z posledních tříd ve škole jsme zamířili do karantény. Čekala nás distanční / hybridní výuka. Po loňských zkušenostech jsme věděli, do čeho jdeme a i když nás to vůbec netěšilo, utěšovali jsme se, že je to jen na pár dní a ne měsíců 😊 bohužel jsme propásli začátek adventu ve škole, ale vše jsme si pak po návratu vynahradili.