7.A – listopad 2020

Celý listopad jsme strávili na distanční výuce. Zvykli jsme si na pravidelný režim, měli již minimální potíže s připojením, naučili se bez obtíží vyplňovat on-line testy. Někteří z nás sledovali zprávy a čekali, kdy nás pustí zpět do školy, pro naši třídu nastane tento den 7.12.

Během distanční výuky jsme vypracovávali různé úkoly, ať už to byly referáty z dějepisu či hudební výchovy, část z nás pracovala v rámci angličtiny na projektu o České republice, jiní zase na projektu v německém jazyce. Ve výtvarné výchově jsme dodělávali halloweenské dýně a malovali portréty. Odpoledne se snažíme trávit venku, na kole, na procházkách s pejsky nebo s rodiči. Chybí nám kontakt se spolužáky a těšíme se, až se potkáme ve škole.