7.A – leden 2021

Po vánočních prázdninách se naplnila naše prognóza z prosince – že leden opět strávíme doma a na online výuce. Měli jsme napilno – dopisovali jsme různé referáty, dodělávali úkoly a snažili se ještě vylepšit naše známky. Tato snaha se neminula úspěchem, jako třída jsme zakončili pololetí s průměrem 1,4. Bohužel výsledné známky jsme viděli zatím pouze v Bakalářích – vysvědčení dostaneme do ruky až po nástupu do školy, zatím netušíme, kdy to bude…

Celé první pololetí jsme společně s paní učitelkou třídní zhodnotili v dotazníku na třídnické, pochopitelně online, hodině. Co nám vyšlo? Distanční výuka nás naučila lépe pracovat s počítačem, online hodiny i přístup učitelů se nám líbí a vnímáme tento způsob výuky důležitý. Dali jsme si také závazek nezhoršit, případně vylepšit si naše známky. Samozřejmě nám chybí osobní kontakt se spolužáky i učiteli a už bychom rádi chodili „normálně“ do školy.

V lednu se zima konečně předvedla a napadl sníh, což inspirovalo naše učitele Vv a Pč, k zadání úkolu vytvořit sněhového muže, na naše výtvory se podívejte níže.