7.A – červen 2023

V měsíci červnu jsme si společně s 8.C připravili aktivity na Den dětí pro předškoláky z MŠ Unhošť. Akce se moc povedla a děti byly nadšené. Po závěrečném písemkovém maratonu jsme si užili dva školní výlety – první byl v Lanovém parku v Kladně, kde jsme hráli týmové aktivity, a poté jsme šli procházkou do Doks, abychom se podívali, kde bydlí naše paní učitelka. Druhý výlet začal v ZOO Mořský svět na pražském Výstavišti, pokračoval bláznivou jízdou na řetízkovém kolotoči, a zakončili jsme ho únikovou hrou Lovci duchů – ohnivé proroctví ve Stromovce. Poslední týden školy byl ve znamení her, klábosení a zmrzliny. Den před vysvědčením jsme si zahráli turnaj v přehazované s ostatními sedmáky, v pátek jsme si rozdali vysvědčení a pak už jsme vykročili vstříc prázdninám.