6.D – červen 2022

Červen byl plný snahy o vylepšení známek, ale také jsme se těšili na naše první větší dobrodružství. Vypravili jsme se do Krkonoš. Děti dostaly příležitost zažít jeden druhého v nových situacích, pomáhat si navzájem i celému týmu. Díky turistickým výletům do úchvatné přírody Krkonoš poznaly krásy české krajiny, ale také zjistily, kolik síly a energie se v nich ukrývá, jak moc jsou stateční a dokáží čelit výzvám, a s jakou lehkostí dokáží překonávat i to, co se jim na počátku cesty zdálo "nemožné a daleko". Obrovské DĚKUJI patří podpoře týmu Káje Liškové a organizačnímu vedení spolku Krajináři Kubovi Esterkovi, který pro nás vše zajistil a byl nám skvělým průvodcem. S příjemnou únavou v nohách máme nač vzpomínat. Děkuji, všichni jste byli úžasní. Krásné léto plné putování za dalšími zážitky přeje Lada Pospíšilová & Kája Lišková & 6. D.