6.C – prosinec 2020

Vánoční přání

Žáci 6.C se na hodinách VV a PČ zapojili do výroby vánočních přání. Moc se jim to povedlo! Jejich přáníčka určitě potěší a zahřejí na srdíčku nejednu babičku a dědečka v domově důchodců.

Výroba voňavých vánočních dárečků

Na pracovních činnostech se naše třída rozhodla vyrobit malé voňavé dárečky. Za pomoci p. učitelky a paní asistentky jsme hravě zvládli vyrobit malé překvapení pro maminky nebo babičky. Na fotografiích vidíte, že nás to hodně bavilo a rádi bychom jich udělali daleko více. Třeba příště. J Přejeme hezkou relaxaci ve voňavé koupeli holky a kluci ze 6.C

Vánoční skřítci

6.C je plná vánočních skřítků! Nebojte se, jsou hodnější než my a ve škole nezůstanou! Vezmeme si je domů a ozdobí naše pokojíčky. Výroba skřítka byla zábavná a moc nás těší, co se nám povedlo! Posuďte sami. Líbí se Vám také? Nedáme, udělejte si sami!

Zdraví šesťáci se svými skřítky