6.C – listopad 2023

V listopadu jsme vstoupili do 1. čtvrtletí tohoto školního roku. Utíká to velmi rychle. Jednou z akcí, které jsme se tentokrát ujali jako pořadatelé, byl patronát s 2.C. Pro naše malé spolužáky jsme si připravili osvětu a aktivity se zavázanýma očima v rámci Mezinárodního dne nevidomých, který se konal právě v den našeho patronátu, a to 13. listopadu. Dále byl v tomto měsíci žákovským parlamentem vyhlášen také Pyžamový den, a tak se dobrovolníci vydali do lavic ve svých spacích outfitech. V hodinách výtvarné výchovy jsme malovali a kreslili přáníčka pro seniory, pomocí bublinkové fólie jsme malovali čertíka. V dílnách jsme zdobili helloweenské dýně, z drátu si vyrobili bonsaj, na školní zahradě jsme shrabali popadané listí a poslední listopadovou hodinu jsme věnovali vánočnímu tvoření. Pilně se činíme také ve školní cvičné kuchyňce. 30. listopadu nás v sokolovně čekalo divadlo, čímž jsme tento měsíc završili.