6.C – leden 2024

V lednu nebylo tolik času na zábavu a akce jako v předchozích měsících. Naší hlavní snahou bylo zopakovat si probrané učivo na pololetní práce, abychom byli spokojeni se známkami na vysvědčení, které jsou prozatímní vizitkou naší dosavadní snahy na druhém stupni. Absolvovali jsme všichni také písemnou část olympiády z anglického jazyka, do ústního kola se sice nikdo neprobojoval, ale i tak to byla cenná zkušenost. Ve školních kuchyňkách se stále pilně činíme a v hodině výtvarné výchovy jsme malovali do soutěže k podpoře zdravotně-osvětové kampaně "Suchý únor". K tomu jsme si zároveň povídali o škodlivosti pití alkoholu a naopak také o tom, jak abstinence prospívá lidskému zdraví. Těšíme se, co přinesou další měsíce.