6.B – listopad 2022

V listopadu šla naše třída do knihovny, kde jsme se v rámci výchovy k občanství seznámili se vznikem knihovny v Unhošti. Také jsme navštívili Melicharovo vlastivědné muzeum, kde nám paní Štěpánová vyprávěla o vzniku muzea a o zakladatelích muzea. Líbila se nám i akce, která byla věnována dravcům. Uskutečnila se v sokolovně. Dozvěděli jsme se zajímavosti z jejich života, prohlédli jsme si dravce, dokonce létali nad našimi hlavami. Psali jsme první slohovou práci, která se týkala zprávy ze školní akce, a čtvrtletní písemnou práci z matematiky. Můžeme se pochlubit i několika úspěchy. Rozálie Pátková a Vilík Hanzal reprezentovali naši třídu v okresním kole Pythagoriády. Karolína Rusová opět vyhrála výtvarnou soutěž s názvem Příroda čaruje. Budeme se těšit na další prosincové akce.