6.B – listopad 2020

Informace za třídu 6.B – listopad 2020

V listopadu se v naší třídě vyučovalo pouze distanční formou a bylo tedy nutné tomu přizpůsobit řadu věcí. Z vyjádření rodičů, které mi rodiče žáků naší třídy během distanční výuky posílali, je zřejmé, že distanční výuka je pro žáky v mnoha směrech náročnější než výuka ve škole. Žákům chybí i kontakt s kamarády. Je zrušena prezenční výuka na uměleckých školách, neprobíhají žádné sportovní akce, nejsou společné tréninky. Vyzval jsem proto své žáky v rámci tělesné výchovy, aby nepřestali být pohybově aktivní a pokud je to možné, aby chodili do přírody – s rodiči, s pejsky a pokud budou chtít, aby se pochlubili momentkami z jejich procházek či sportovních aktivit. Jakub dokonce spojil pohyb s hledáním odpovědi na zadaný úkol z hudební výchovy :-). Na výsledek se můžete podívat na fotografiích a videu.

Miroslav Řehák, třídní učitel