6.B – duben 2023

V dubnu výuku zpestřil pyžamový den a před Velikonoci jsme měli barevný týden, který uspořádal školní parlament. Účast byla veliká, děkujeme za dobrou akci. Před Velikonoci jsme se dozvěděli v Melicharově vlastivědném muzeu o různých zajímavých zvycích. V rámci tandemové a projektové výuky jsme se v hodině angličtiny seznámili s Velikonocemi v anglicky mluvících zemích, rozšířili jsme si slovní zásobu, pracovali jsme v různých skupinkách a na závěr jsme dostali sladkou odměnu. Na výchovu k občanství přišel do naší třídy pan Miroslav Sanytrák, který nás seznámil s místní kronikou, kterou píše. Kroniku nám i ukázal. Mohli jsme vidět i fotografie z okolí Unhoště. Také jsme uklízeli školní zahradu na budově 70 a sportovali jsme. Duben jsme si užili.