6.B – duben 2021

Měsíc duben přinesl pro žáky naší třídy umístnění mezi prvními třemi ve fotografické soutěži, kon-krétně pro Vítka a Lucku. Jejich fotografie, stejně jako fotografii Anny, která se soutěže rovněž zú-častnila, si můžete prohlédnout.

Naše třída se učila celý duben formou online hodin a výuka byla zpestřena i online besedami. V ho-dině angličtiny to byla návštěva rodilé mluvčí na téma „multikulturalita“ a ve výchově k občanství nám paní Štěpánová z Muzea poutavě vyprávěla o bývalém místním kronikáři panu Ševčíkovi (viz foto obrazovky). S paní Štěpánovou jsme se viděli už několikrát a doufáme, že se s ní budeme v rámci přednášek vídat i nadále.

V rámci péče o duševním zdraví je na online besedu pozvána i paní psycholožka, tak se těšíme, že se dozvíme, co to vlastně duše je a jak o ní pečovat.

Dovolím si zde i poděkování mému žákovi, Tadeáši Helebrantovi, úspěšnému rybáři. Tadeáši, dě-kuji za nástrahu a návazce, funguje to (viz foto)!