6.B – březen 2023

Gratulujeme Petru Fuskovi k 3. místu v okresní zeměpisné olympiádě a také Nikole Kralovičové, která se umístila ve školním kole na 2. místě v anglickém spellingu. Chválíme naše spolužáky, kteří se zúčastnili fotografické soutěže na téma domácí mazlíčkové. I přesto, že nikdo z naší třídy nevyhrál, byly naše fotky domácích mazlíčků velice povedené. 28.3. byl Den učitelů. Žáci si mohli zahrát na učitele. Někteří žáci vymysleli pro svoje spolužáky a učitele zábavné učení naruby. Děkujeme všem zúčastněným žákům. Také se pořádala akce Ukliďme Česko, ale 6.B se nezúčastnila. Pro naši třídu jsme vymysleli akci no backpack day. Žáci si neměli přinést učení v aktovce, ale v něčem více kreativním. V Melicharově vlastivědném muzeu jsme byli na výstavě o drátování a také na přednášce o velikonočních zvycích. Naše třída se na hodině výtvarné výchovy přenesla do role poslů dobrých zpráv a připravila zprávičky pro rodiče, prarodiče a kamarády. Všichni, kteří zprávičku našli, byli příjemně potěšeni.