6.A – prosinec 2023

Prosinec přinesl mnoho akcí. Hned zkraje měsíce nás navštívil Mikuláš s čerty a anděly. Ve škole probíhala soutěž o nejkrásněji nazdobené dveře, do které jsme se také s chutí zapojili. I když jsme nevyhráli, dokázali jsme, že umíme spolupracovat. V sokolovně jsme zhlédli klasické dílo Charlese Dickense A Christmas Carol, v posledním vánočním týdnu pak bojovali ve vánočním turnaji v přehazované. Asi nejlepší byl 21.prosinec – poslední den před prázdniny, který jsme nejprve strávili na vánoční diskotéce, poté jsme si ve třídě zahráli divadlo a rozdali dárečky. Všichni jsme nasávali vánoční atmosféru a těšili se na prázdniny. Nyní jsme už opět ve škole a čekají nás poslední testy před vysvědčením.