6.A – listopad 2023

11.listopadu se ve světě slaví Den válečných veteránů. V rámci školního patronátu ( spolupráce starších žáků s mladšími ) jsme tohoto data využili a pomáhali třídě 2.A vyrobit papírové vlčí máky – symbol dne. Někteří z nás si připravili i informace o tomto dni, které jsme druháčkům vyprávěli. Společně jsme pak šli položit naše květiny k pomníku legionáře. Velice nás baví pracovní činnosti a kuchyňky, během listopadu jsme vyrobili různé výrobky a uvařili si různé dobroty. 30. listopadu navštívila naši školu herecká skupina z Hradce Králové,která nám předvedla představení Divadelní cestopis aneb Evropou od renesance po realismus. Viděli jsme kousek Shakespearova Hamleta, ukázku Zdravý nemocný od Moliéra, Sluhu dvou pánů od Goldoniho a Cyrana z Bergeracu, nechyběla ani Maryša bratří Mrštíků.