6.A – květen 2022

V květnu se vybraní žáci zúčastnili sportovního dne, kde změřili síly se svými vrstevníky. S paní učitelkou Doubkovou se třída naučila hrát na boomwhackers a udělala minikoncert Beethovenovy Ódy na radost. A třeba ve fyzice žáci měřili objem nepravidelných těles. Bezesporu nejlepší akcí měsíce však byla přespávačka ve škole. V pátek odpoledne jsme se sešli na školní zahradě, kde jsme hráli hry a bavili se, poté nám přivezli mega zásilku z unhošťského Kebabu. Když se ochladilo, ve škole jsme si zahráli na schovku a pak si pustili film. Po setmění kluci zrealizovali do detailu vyšperkovanou bojovku, při které pištěly nejen děvčata putující temnými chodbami školy. Ráno jsme si pochutnali na dobrotách, které upekly některé maminky, a odjeli jsme domů dospat to, co jsme nenaspali ve škole  Energie mají děti opravdu na rozdávání! Na konci měsíce jsem měla svátek i narozeniny, a tak jsem dětem dala malou pozornost v podobě tetovaček a sladkostí, děti mě naopak překvapily sborovým zpěvem Hodně štěstí, zdraví, který musel být určitě slyšet až na autobusáku  také jsem dostala mnoho dárečků a osobních vzkazů a moc za ně všem děkuji. Těším se na další společné zážitky!

J.Horáková