6.A – březen 2023

V březnu jsme si užili „barevný týden“, během kterého jsme se postupně oblékli do veselých jarních barev. Zpříjemnili jsme si tak čekání na jaro, na které už jsme se všichni těšili. Čekaly nás také soutěže a další akce, ve kterých jsme se úspěšně prezentovali. Vše začalo Matematickým klokanem, ve kterém někteří předvedli moc hezké výsledky, se kterými byli jistě spokojeni. Gratulujeme také všem zúčastněným ve Spellingové soutěži, kterou pro nás uspořádaly vyučující anglického jazyka. Vyučování jednotlivých předmětů jsme si vyzkoušeli 28. 3., kdy jsme si kde Dni učitelů připravili pro své spolužáky mnohdy celé vyučovací hodiny. Aktivity byly pestré a všichni si den velmi užili. Na konci března jsme se vydali na úklidovou procházku po Unhošti a zapojili jsme se tak do akce „Ukliďme Česko“. I přes nepříliš vlídné počasí jsme několik hodin strávili venku a shromáždili velké množství odpadků. Akci jsme vyhodnotili společně ve třídě, po chladném dni jsme si uvařili čaj a pomyslně jsme uzavřeli měsíc březen.