5.C – březen 2023

Začátkem března jsme v hodinách výtvarné výchovy dokončili společný projekt pod názvem "Naši významní ilustrátoři". Společná práce žáky moc baví. Přivítali jsme jaro obrázky jarních květin a také jsme malovali velikonoční zajíčky. Vyráběli jsme velikonoční přání pro seniory. Na přání žáků jsme malovali tuší. V hodinách pracovních činností jsme vyráběli housenky z kartonu od vajec. V rámci svátku MDŽ jsme vyráběli květiny z barevného papíru. Z barevné čtvrtky jsme vyrobili zajíčkové závěsy, kterými jsme si vyzdobili třídu. Společně jsme navštívili výstavu v místním muzeu na téma "Dráteníkův rok".

V rámci března jsme měli také několik akcí - Učení naruby, Barevný týden, hudební program Bubny či návštěvu knihovny a výlet do plzeňského pivovaru Prazdroj.

Několik žáků se zúčastnilo spellingové soutěže v AJ - Filip dokonce vyhrál kategorii 4. a 5. ročník! Gratulujeme!