5.B – červen 2022

V měsíci červnu jsme ve všech předmětech opakovali probrané učivo. 1. června žáci uspořádali pro prvňáčky naší školy na fotbalovém hřišti Den dětí. Děti soutěžily v devíti disciplínách, které jsme si pro ně připravili. Den dětí se vydařil a prvňáčci odcházeli po náročném dopoledni spokojeni. 2. června jsme jeli na školní výlet do zážitkového parku v Březové. V parku jsme strávili celý den a domů jsme se vraceli pozdě odpoledne. V tomto měsíci jsme také navštívili místní knihovnu a zahráli jsme si motivační hry. V posledních dnech školního roku jsme chodili do přírody v okolí Unhoště, uklízeli jsme ve třídě a odevzdávali učebnice. Chtěla bych všem popřát krásné prázdniny, plné odpočinku a pohody, rodičům bych chtěla poděkovat za jejich trpělivost a perfektní spolupráci.