5.A – prosinec 2023

V měsíci prosinci jsme jsme ve všech předmětech probírali nové učivo. Adventní čas jsme zahájili mikulášskou nadílkou, která na děti čekala v úterý 5.prosince. V polovině tohoto měsíce jsme navštívili vánoční výstavu v unhošťském muzeu, v Sokolovně jsme se účastnili divadelního představení v angličtině a v divadle Lampion v Kladně jsme zhlédli představení Myši patří do nebe. V hodinách výtvarné výchovy a pracovních činností jsme vyráběli vánoční dekorace a přání. Předposlední den před vánočními prázdninami jsme měli projektový den s názvem Vánoční zvyky a tradice. Během dopoledne jsme si nazdobili perníčky, vyrobili vánoční svícen a vánoční přání, poslouchali jsme vánoční písničky a povídali jsme si o vánočních zvycích. Poslední den před Vánocemi jsme měli vánoční diskotéku a vánoční besídku. Na konci tohoto kalendářního roku bych chtěla poděkovat Všem rodičům za jejich vstřícnost, ochotu, trpělivost a popřát do nového roku hodně zdraví a štěstí. Přeji Vám všem pohodové a klidné vánoční svátky.