5.A – leden 2021

Hodnocení 1. pololetí 5.A

V 1. pololetí jsme si prošli prezenční i distanční výukou ke které jsme využívali on line hodin ( ČJ, M, PŘV, VL, INF, AJ). Ve výchovných předmětech probíhala výuka distančně bez on line hodin, Děti dostávaly drobné úkoly, které pak zasílaly zpět vyučujícímu.

Děti se zapojily do výtvarné soutěže Slunečnice, sportovní soutěže Zátopek race ( zde svoji kategorii vyhrál Petr Prokop),

celá třída se zúčastnila matematické soutěže Klokánek a Marian Todorov se zapojil do matematické olympiády ( postoupil do okresního kola). Nyní se děti účastní fotografické soutěže vyhlášené školou „ Zimní krajina“.

Proběhly třídnické hodiny a třídní schůzky, které probíhaly v přátelském duchu.

Děti se v dotazníku SEBEHODNOCENÍ vyjadřovaly k průběhu 1. pololetí.

Většina z nich raději dochází do školy na prezenční výuku, ale nerady vstávají. Lépe chápou učivo vysvětlované ve škole. Někteří jedinci se více soustředí doma. Trápí je také technika, kdy v on line hodinách vypadávají z výuky, nejde jim mikrofon apod..Vždy ale vše vyřešíme. Ví, ve kterých předmětech mají víc zabrat a ve kterých se jim daří. Jsou ochotné pomáhat ostatním, neváhají se ( až na některé zeptat), že něčemu nerozumí.

Učivo 1. pololetí jsme zdárně zvládli, ale budeme vše dál procvičovat, tak abychom nabyté znalosti upevnili.

Velice děkuji za přínosnou spolupráci s rodiči.

Třídní učitelka: Kropáčová