5.A – červen 2022

Už je to tady! Jdeme do finále. Vidina blížících se prázdnin nás popohání bleskovou rychlostí k závěru školního roku. A co nás ještě potkalo?

2. 6. jsme se vydali s CK2 na školní výlet do ZÁBAVNÍHO PARKU V BŘEZOVÉ. Cesta byla daleká, ale stála za to. Tolik atrakci na jednom místě, množství adrenalinu – takové lezecké stěny nebyly pro každého:) K nejzábavnějším patřil převoz na voru za použití vlastních sil. Paní učitelky očekávaly, že cesta domů bude tichoučká, protože všichni budou unaveni. Opak byl pravdou. I přes pozdní návrat do Unhoště jsme stále oplývali neskutečnou energií:)

6. 6 byl v celé škole NO BACKPACK DAY – nevěřili byste, v čem se dají nosit školní pomůcky:)

10. 6. jsme vyrazili do místní knihovny, kde nás čekala zástupkyně nakladatelství Thovt a se kterou jsme si zahráli hru s pravěkou tematikou. Hra byla založena na čtení s porozuměním a práci s textem. Nooooo, máme ještě mnohé ke zlepšení:)

17. 6. byla uzavřena klasifikace. Uffff, to byla ale dřina. Stála za to:)

27. 6. jsme vybírali učebnice – nové dostaneme až na začátku 6. ročníku:)

30. 6. jsme se rozloučili. A to nejen s paní učitelkou, ale každý s každým, protože v této sestavě se vidíme naposledy. Někdo se těší na nové kamarády, někdo bude smutnit po stávajících. I to je život a my si na tom budeme hledat jen samé pozitivní věci:)

A co říci závěrem?

Děkujeme

Děkujeme všem učitelům, kteří s námi měli velkou trpělivost a snažili se nás vybavit vším potřebným do života. Děkujeme všem zaměstnancům školy, bez jejichž péče by škola nefungovala. Děkujeme sobě navzájem, protože každodenní kontakt byl zkouškou, ve které jsme se museli naučit obstát. Děkujeme hlavně svým rodičům, protože u nich jsme nacházeli bezpečí a jistotu, když se nám třeba něco nepovedlo. Byli nám obrovskou oporou. A tak tedy: Přejeme všem všechno nej. Hlavně hodně zdraví a úsměvů. Úsměv je to, co v současné době můžeme rozdávat bez nějakých závazků, úsměv potěší každého, úsměv pomáhá bořit bariéry.

UUUUUUUSSSSSSSSMMMMMMMMMÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍVVVVVVVVEEEEEEJJJJJJTTTTTEEEE SSEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!