4.C – září 2021

Ve čtvrté třídě je spousta věcí jinak, než jsme byli zvyklí. Jiná budova, nová třída, noví vyučující a nové předměty... Zatím si na všechno zvykáme, ale jde nám to dobře! Co se týče učiva, opakovali jsme to, co známe z předchozích ročníků. Nesedíme ale celý den v lavicích - zkoušíme nové hry a soutěže a občas vyrazíme i mimo školu - byli jsme dvakrát v unhošťském muzeu na zajímavých výstavách. Na konci září jsme se v hodině angličtiny zaměřili na Evropský den jazyků - každá skupinka si vybrala známou evropskou zemi a vyrobila plakát s tím, co je pro danou zemi typické. Nakonec „svou“ zemi každá skupinka představila. Každý se přiučil něčemu novému; a skvělé na tom bylo, že to, co jsme se naučili v hodinách angličtiny, jsme dokázali prakticky použít!