4.B – únor 2024

Únorem jsme oficiálně zahájili druhé pololetí školního roku. Hned 2. února jsme si prodloužili víkend pololetními prázdninami, ale od pondělí jsme kopli do pedálů a rozjeli jsme to zas na plné obrátky. V rámci patronátu tříd nás 13. února navštívili nejmladší kamarádi z Komenského budovy. Připravili si krásný masopustní průvod, a i něco dobrého upekli. V rámci čtenářské gramotnosti jsme se vydali navštívit knihovnu v Unhošti, kde nám paní knihovnice povídala o knihovně a knížkách. Mohli jsme si také prohlédnout úplné novinky ve světě knih a každý se mohl na 30 minut odevzdat své četbě vybrané knihy. Dokonce spousta z nás si založila nové členství a vypůjčila si knihy domů. Tento měsíc jsme zakončili každý po svém jarními prázdninami. Pořádně jsme si odpočinuli, zasportovali a průběžně plnili drobné úkoly v rámci matematiky a českého jazyka.