4.B – únor 2022

V únoru žáci v hodinách výtvarné výchovy malovali ve skupinách kočku za oknem, přivolali jsme jaro krásnými kočičkami ve váze. Své obrázky jsme poslali do výtvarné soutěže pod názvem Toyota Dream Car. Všem zúčastněným držím pěsti. Únor je období karnevalů, a tak jsme v hodinách pracovních činností vyráběli kravaty a masky. Poslední únorovou hodinu jsme navštívili prostory keramické a školní dílny. Žáci se zde seznámili s vybavením a jednoduchým nářadím dílny. Vyzkoušeli si práci s kladivem a svěrákem. Žáci tříd 4.B se v těchto dnech v hodinách pracovních činností podívali do prostor dílen a keramiky. Prohlédli si nářadí a vybavení dílny a vyzkoušeli si práci s kladívkem. V dalších hodinách si žáci vyzkouší práci s kleštěmi.