4.B – únor 2021

Měsíc únor začal pro žáky jarními prázdninami. Po prázdninách jsme vzhledem k epidemiologické situaci pokračovali v distanční výuce. Online hodiny probíhaly ve všech předmětech kromě výchov. V těch žáci plnili zadávané úkoly. Při výuce v českém jazyce, matematice, angličtině, vlastivědě i přírodovědě jsme pracovali s učebnicí, s pracovním sešitem, ale také žáci vypracovávali zadané pracovní listy a kvízy. Všichni se připojují na online hodiny a většinou odevzdávají zadanou práci včas. V tomto měsíci se děti také zapojily do fotografické soutěže vyhlášené školou. Někteří žáci také zkusili soutěžní kvíz organizace Kraje pro bezpečný internet. Ve výtvarné výchově se žáci zapojili do soutěže s názvem Kladenská veverka.