4.B – prosinec 2023

I když se blížily svátky pohody a míru, my s dětmi jsme v učení rozhodně nepolevily. Co jsme měli za akce? V prosinci, pátého, k nám zavítali žáci devátých ročníků v čele s Mikulášem a přinesli nám malou nadílku. Hned 7. nás přijel navštívit pán z české spořitelny a provedl nás zajímavým programem k finanční gramotnosti. Děti si odnesly spousty materiálu k dalšímu zkoumání. Hned další den jsme vyrazili společně se 4.A do divadla na Kladno. Divadlo na téma cesta do Pravěku bylo velice povedené, edukační a vtipné. V rámci “výletu” jsme navštívili i náměstí a vyfotili se u vánočního stromečku. Později, 14. se za námi do Unhoště vypravilo anglické divadlo. Byla to hodina smíchu a zpěvu. Poslední školní prosincový den, tedy čtvrtek 21. jsme zakončili v příjemném a pohodovém duchu společnou besídkou, kde jsme si donesli cukrový, uvařili teplé nápoje a otevřeli dárečky.