4.B – prosinec 2022

Prosinec byl ve 4.B, stejně jako v celé naší škole, ve znamení adventu. Přesto jsme se však pilně učili a dělali velké pokroky. S paní Bažantovou, maminkou Laury, jsme si vymalovali skleněné vánoční kouličky na strom, který nám zdobil třídu až do Třech králů. Zdobení jsme si velmi užili, paní Bažantové tímto děkujeme. Poděkování patří rovněž tatínkovi Laury, který nám zakoupil, přivezl i usadil do stojánku ve třídě krásnou voňavou jedličku. Svítila a voněla nám k našemu společnému úsilí naučit se ještě více až do Vánoc. Kromě vánočního programu jsme si stihli udělat i výlet do Národního zemědělského muzea v Praze. Lektorský program, kterého jsme se společně s 5.A zúčastnili se jmenoval Pole pod lupou a byl skutečně zajímavý a poučný. Po absolvování programu jsme si prohlédli několik expozic NZM, kluky nejvíce zaujal Jede traktor a všechny pak Rybářství, Myslivost nebo také Zemědělství. Všechny expozice jsme si ani nestihli pořádně užít, máte tak důvod se do muzea vrátit a to nejlepší si prohlédnout důkladněji.