4.B – listopad 2023

V listopadu jsme vyrazili na hudební představení od divadla Věž s názvem Jak uhlíř SKOUMAL Svěrák. Dokončili jsme náš projekt Krabice od bot, za který patří velké DÍKY naší asistence Verče K. Ve vyučovacích hodinách jsme do toho pořádně šlápli a pilně se učíme novým věcem. V hodině výtvarné výchovy jsme kreslili a malovali vánoční přání pro seniory, malovali jsme čerta, anděla a Mikuláše. Vodovými barvami jsme malovali šípkový keř. V hodinách pracovních činností jsme zažehlovali korálky a v rámci vánočního tvoření jsme si ozdobili šišky a také jsme vytvořili věnec, který bude ozdobou našich dveří. Postavili jsme si a ozdobili vánoční stromeček a poslední den v listopadu přibyl i adventní kalendář pro navození sváteční atmosféry. Děti pilně trénují koledy na vánoční zpívání.