4.B – červen 2021

Tento školní rok byl pro všechny velmi náročný. Většinu školního roku měli žáci distanční výuku, pouze na začátku roku, před Vánocemi a koncem školního roku probíhalo vyučování prezenčně. Distanční výuku zvládli téměř všichni za velké pomoci svých rodičů a pedagogů.

Začátkem června jsme ve všech předmětech měli probrané učivo a začali jsme opakovat. V tomto období jsme také začali zjišťovat, které učivo je ještě třeba procvičovat. V hodinách přírodovědy vytvořily děti krásné projekty na téma Přírodní společenstva a v hodinách vlastivědy na téma Kraje ČR.

Začátkem měsíce také proběhly poslední online třídní schůzky v letošním školním roce.

24. června jsme jeli na školní výlet do Mirakula, na který se všichni moc těšili. Počasí se nám vydařilo a výlet jsme si všichni užili.

Naše škola se zapojila do projektu Vzory vzorům 2021, ve kterém jsou odměněni žáci, kteří v období pandemie byli aktivní a svými činy inspirovali své okolí. Ve třídě 4.B jsem vybrala tyto žáky – Emu Šebkovou a Ondřeje Muzikáře. Emu za její pečlivý a svědomitý přístup ke školním povinnostem a práci pro třídu. Ondřeje za jeho vstřícnost, ochotu a nekonfliktní přístup k ostatním.

Poslední týden žáci odevzdávali a dostávali učebnice na příští školní rok a uklízeli jsme třídu.

Naposledy jsme se tento školní rok sešli ve středu 30. června a převzali jsme závěrečné vysvědčení. Někteří již poslední týden ve škole nebyli, protože odjížděli koncem června na dovolenou nebo na letní tábor. Přeji všem krásné prázdniny plné zážitků a společně se sejdeme v novém školním roce.