4.A – září 2021 – Zážitkový den „SPOLU“

Páteční školní dopoledne 3.9. vyrazila naše třída na vycházku v okolí Unhoště. Během cesty se povídalo, vtipkovalo, zpívalo a soutěžilo. U Suchého mlýna si děti vyzkoušely svoji zdatnost v běhu do svahu. Závod to byl napínavý, běžci bojovní a plni elánu. Borcem třídy v této sportovní disciplíně se stal Jáchym a borkyní Sofie. Po svačince a odpočinku následovala soutěž skupinek v odhadu času. Rozdíly v odhadu byly celkem velké. Vítězná trojice se v odhadu 8 minut „sekla“ pouze o jednu sekundu a poslední trojice se na 9 minutách „sekla“ o více než čtyři minuty. Cestou zpět jsme si na horní stezce zahráli ještě „Kimovku“, ve které byly výkony družstev velmi vyrovnané. Celý den bylo pěkně, panovala skvělá nálada, a tak jsme si to náramně užili.