4.A – prosinec 2022

V měsíci prosinci jsme v matematice a v českém jazyce začali probírat novou látku. V hodinách vlastivědy jsme se učili o počátku středověku a začali jsme pracovat s vlastivědnou mapou. V hodinách výtvarné výchovy a v pracovních činnostech jsme malovali čerty a vyráběli vánoční přání a dekorace. 5. prosince navštívil žáky ve třídě Mikuláš s čerty a anděly a hned následující den jsme jeli do muzea v Novém Strašecí a účastnili jsme se naučného programu Po stopách keltské hlavy. Před vánočními prázdninami se v naší třídě začala šířit chřipková viróza, žáci postupně ubývali a těsně před Vánocemi nás byla ve třídě méně než polovina. I přesto jsme si poslední školní den před Vánocemi užili vánoční diskotéku a besídku.