4.A – Projektový den 26.10.2021

Projekt "Halloween day"

Ráno jsme si ve třídě vytvořili nefalšovanou halloweenskou atmosféru - Jack-o'-lanterns, kostýmy, strašidelná hudba, halloweenské dobroty. Správně naladěni jsme se pustili do realizace našeho projektu.

Děti si během dvou týdnů shromažďovaly různé informace k Halloweenu a Dušičkám. Také vyhledávaly básničky, vtipy a recepty spojené s tímto tématem. Výsledným dílem každé skupiny byl plakát a jeho prezentace před třídou. Dalšími aktivitami bylo vyplnění pracovního listu, který ověřil úroveň nově nabytých vědomostí a schopnost porozumění textu, a seznámení s říkankou v angličtině "Trick or treat." Všichni se pěkně snažili říkanku naučit, a tak si vykoledovali sladkou odměnu. Poslední činností v projektu bylo dlabání dýní - výroba Jack-o'-lanterns. Lucerny se všem skupinám krásně povedly. Společně jsme je umístili na unhošťské náměstí a tím se zapojili do výzvy z Unhošťských listů.

Cíle projektu byly splněny a my jsme si celé dopoledne moc užili.

Děkujeme rodičům za spolupráci - za skvělé muffiny a další sladkosti, za dýně, za kostýmy... Velmi si Vaší podpory vážíme.

Třída 4.A