4.A – leden 2021

Celý měsíc leden pokračovalo vyučování distanční formou. Žáci se pravidelně přihlašují do online hodin. Nově jsme si v tomto měsíci přidali navíc dvě online hodiny ČJ a M. V lednu jsme měli navíc konzultační online hodinu, kde jsme si znovu probrali učivo, které žákům dělá problémy. V tomto měsíci jsme neměli žádné online hodiny z pracovních činností, výtvarné výchovy, hudební výchovy ani tělesné výchovy. Žákům je v těchto předmětech pouze zadávána práce. V lednu proběhla online třídnická hodina, kde jsme společně zhodnotili práci žáků za první pololetí školního roku. Všichni už se těšíme na návrat do školních lavic. V lednu také proběhla online individuální třídní schůzka. S každým rodičem jsem pohovořila zvlášť. Žáci 4.A se v lednu zúčastnili soutěže o hlasování o nejoblíbenější knihu. Další soutěží, do které jsme se zapojili, byla výtvarná soutěž "Kladenská veverka" a někteří žáci se zapojili do fotosoutěže vyhlášené školním parlamentem na téma "Zimní krajina". Pravidelně mi posíláte vaše fotografie zimních radovánek či vašich výrobků a výkresů zadaných v hodinách PČ a VV.

Děkuji žákům i rodičům za skvělou spolupráci.

Stanislava Vlčková