4.A – červen 2022

A je tu cíl našeho celoročního snažení. Dokončili jsme učivo, napsali jsme závěrečné písemné práce, vylepšili, co se dalo, a tak jsme v cíli měli všichni vyznamenání. 2.6. jsme oslavili MDD. Pan Polášek nám připravil zábavnou hru u rybníku Bulharu. Stali jsme se hvězdnými rytíři a splněním různých úkolů jsme se snažili zachránit hvězdné nebe a najít zlatou hvězdu. Počasí nám přálo a jako rytíři jsme se osvědčili a splnili záchrannou misi. Na závěr, v našem podání, zazněla píseň Hvězda na vrbě a naše snaha byla oceněna sladkou odměnou a děkovným dekretem. Velmi děkujeme panu Poláškovi, že si pro nás udělal čas a tuto hru připravil. 6.6. proběhlo vyhodnocení testu z Dopravní výchovy. Většina z nás získala neoficiální průkaz cyklisty a všichni získali drobné dárky. 13.6.-17.6. proběhla škola v přírodě ve Lhotě nad Rohanovem, v krásném prostředí šumavské přírody. Celé dny jsme byli aktivní, takže se nám pak pěkně spalo. Dozvěděli jsme se něco nového, sportovali jsme, zdolali vrchol Javorníku, vytvořili si památeční trička ŠvP Rohanov a každý den jsme se pěkně „nadlábli“, protože nám výborně vařili. Nechyběl ani karneval a noční bojovka. Škola v přírodě byla prima a určitě zase někam vyrazíme. 28.6. jsme měli sportovní den. Vycházkou, tenisem, badmintonem, koulenou a opékáním buřtů jsme pěkně zakončili tento školní rok. Vysvědčení je rozdáno a my prcháme vstříc prázdninovým radovánkám :)