3.C – prosinec 2020

Nastal poslední měsíc v tomto roce, roušky neroušky, učíme se dále. Učivo zvládáme celkem dobře, v lednu nás čekají vyjmenovaná slova. V adventním čase jsme si říkali vánoční

zvyky a pověry, vyráběli jsme vánoční přáníčka pro naši rodinu a také pro potěšení - Domovu pro seniory v Unhošti. Ve výtvarné výchově jsme si udělali " andělský den".

V posledním týdnu jsme navštívili výstavu betlémů v Městském muzeu v Unhošti a zároveň

jsme si prohlédli dřevěný betlém u kostela sv. Petra a Pavla . K fotografiím jsem přidala

také něco z akcí v loňském roce - vánoční závěr plavání a návštěva Muzea betlémů v Karlštejně, které dosud nebyly publikovány.

V pátek jsme společně prožili s dětmi poslední den v tomto roce. Po velké přestávce začalo rozdělování a rozbalování dárečků, poslechli jsme si známé koledy. Také doufáme, že naše věštění příznivě ovlivní zbytek tohoto školního roku.

Přejeme všem klidné prožití vánočních svátků.