3.C – listopad 2022

Halloween jsme ve třídě oslavili parádními maskami. Ve skupinách nebo jednotlivě jsme vyráběli leporela o Praze. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavého. Také jsme byli na programu Hudební kolotoč. Ke svátku sv. Martina jsme vyráběli legrační koně. Deváťáci pro nás připravili ke dni válečných veteránů skvělé aktivity. My jsme vyrobili papírové vlčí máky a ozdobili jsme jimi pomník padlým ve světové válce v Sadu legionářů u naší školy. Učíme se pracovat v různých hodinách s tablety. Pomalu se chystáme na Vánoce a z krabiček od vajíček tvoříme betlémy. Na konci listopadu v sobotu jsme přišli do školy na vánoční dílničky. Vyráběli jsme s obětavými maminkami, učili se tancovat spaní učitelkou a ochutnávali dobroty, které napekly paní učitelky. Advent jsme přivítali v legračním oblečení.