3.C – červen 2023

V červnu jsme malovali plakáty pro cyklistický závod, který projížděl Unhoští. Někdo maloval sám jiní malovali ve skupince. Obrázky se moc povedly. Den dětí jsme oslavili promítáním a zmrzlinou dle vlastního výběru. V pracovkách jsme si udělali model fungování lidské ruky. ELenka a Stela dostaly diplomy za soutěž zahrádkářů. Písničky, které jsme na chodbě školy zpívali celý rok, jsme šli zazpívat dědečkům a babičkám z domova seniorů. Také jsme jim nakreslili prázdninové pohlednice. Největší událostí byl výlet do ZOO. Byl velmi horký den, ale v ZOO bylo fajn. Dozvěděli jsme se čím se různá zvířata živí. Zkusili jsme si jakou rychlostí umíme běhat. Někdo běžel jako prase jiný jako krokodýl. Svezli jsme se lanovkou a zchladili si nohy v potůčku. Konec školního roku patřil filmu a diskotéce. Den před vysvědčením jsme byli hosty u maminky a babičky Pepína v restauraci u Pepína ke kterým se připojily maminky Romana a Matyáše. Maminky připravily zábavná stanoviště. Za jejich splnění dostal každý od maminky Pepy dárkový balíček, limonádu a zmrzlinu. Všichni se bavili a nechtělo se nikomu domů. Sejdeme se zase v září, ale to už bude v jiné budově s novou paní učitelkou a s novými zážitky. Hezké prázdniny se spousto zážitků!!!