3.C – červen 2022

Červen byl ve znamení blížících se prázdnin. Ve všech předmětech jsme si zopakovali, co jsme se za celý půlrok naučili a úspěšně napsali závěrečné písemné práce. Měli jsme také spoustu zážitků, navštívili jsme muzeum, či opékali špekáčky. Největší akcí byla škola v přírodě. Navštívili jsme malebné místo uprostřed lesa kousek od Strakonic, hotel Pila v Sedlici. Týden byl nabitý událostmi. Zvládli jsme celodenní výlet na zámek Blatná, kde jsme krmili daňky, prohlíželi město a nachodili více než 20 km. Další den jsme se vydali na farmu, nacházející se nedaleko od hotelu. Nezapomněli jsme poslat pohledy rodičům a také se malinko učit. Celým týdnem nás provázela napínavá etapová hra Mág a duha. Děti byly rozděleny na dva týmy a oba pomáhaly bílému jednorožci v boji proti jeho temnému bratrovi černému jednorožci. Celá hra vyvrcholila závěrečným soubojem dobra se zlem, naštěstí dobro vyhrálo. Škola v přírodě se vydařila, přijeli jsme všichni spokojeni a bez zranění, nepočítaje několik klíšťat a odřenin.

30.6. jsme si rozdali vysvědčení a hurá na prázdniny!

Všem děkuji za skvělou spolupráci a úspěšně zvládnutý školní rok :-)

1.6. Den dětí

9.6. Návštěva muzea – výstava Na vlně.

13.6. - 15.6. Škola v přírodě

22.6. ZOO Plzeň