3.B – září 2020

3B v září

Září uteklo, ani nevíme jak. Byli jsme velmi pilní, a to i když nám nepřál COVID a ve škole jsme se učili pouhých 8 dní.

V těchto osmi dnech jsme mimo jiné stihli výstavu v Melicharově vlastivědném muzeu, kde jsme se dozvěděli něco o historii Unhoště. Viděli jsme historické fotografie města, poslechli jsme si tipy na výlety do okolí, viděli práce dětí ze ZŠ Unhošť na téma Moje město, mapu "Zmizelá Unhošť" a předměty z muzejních sbírek. Nabité znalosti jsme pak testovali ve speciálním kvízu. Zapamatovali jsme si opravdu hodně!

Druhou polovinu září jsme díky karanténě oprášili distanční výuku. Ukázalo se, že jsme od loňska nic nezapomněli a práci z domova zvládáme na jedničku s hvězdičkou. Zde patří velký dík Vám rodičům

Nyní máme zopakované veškeré učivo druhé třídy a těšíme se na říjen a na příval nových znalostí. Tentokrát už snad ve škole.

A pozor, od 1.10. rozjíždíme oblíbený a dlouho očekávaný „Klub zábavné logiky a deskových her“. Těšíme se na rébusy, hlavolamy, hádanky a samozřejmě deskové hry.