3.B – září 2022

ZÁŘÍ V 3.B První den školního roku 2022/23 jsme se sešli v plném počtu. Kromě toho, že nám ubyla jedna spolužačka, se toho moc nezměnilo. Máme stále třídu v přízemí budovy, stejnou paní učitelku, ale novou paní asistentku, dva spolužáci s námi studují ze zahraničí a jsme pořád dobrá parta.

Akce, zajímavosti:

- V učebním plánu nám přibyl nový předmět – Anglický jazyk, na jehož hodiny jsme rozděleni na dvě skupiny. Učíme se z nových učebních materiálů, které jsou i v interaktivní podobě.

- Tělesná výchova probíhá v tělocvičně společně se třídou 3.A. Některé hodiny probíhají formou tandemové výuky (Šablony III).

- Navštívili jsme „Zahrádkářskou výstavu“ v městském muzeu.

- Evropský den jazyků v hodině Aj byl plný informací o sousedních státech, ukázek jazyků a her.

- Vlastivědná vycházka, kterou pro nás připravila paní Štěpánová a její kolegové z muzea, byla zajímavá a naučná. Dozvěděli jsme se mnoho nových informací.

- Poslední pátek v měsíci si v hodině hudební výchovy na chodbě školy všichni společně zpíváme.