3.B – září 2021

Tak už nám škola běží naplno. V loňském školním roce byla soutěž o nejlepší roušku. Vyhrála Kačenka Pálková z naší třídy . Máme také nový předmět – anglický jazyk. Zatím známe barvy, několik čísel a pár vět. Také si pouštíme krátké písně, občas si i zatancujeme. V matematice opakujeme násobilku a máme pracovní sešit také na geometrii. Měli jsme sportovní hodinu se SK Unhošť, připravili pro nás soutěže s míčem. Zájemce o fotbal se také mohl přihlásit do sportovního klubu. V prvouce jsme využili nabídky p. Štěpánové z Melicharova muzea v Unhošti a udělali jsme společně vlastivědnou vycházku po městě. Do připravené mapy jsme si lepili samolepky z navštívených míst a dozvěděli jsme se nové poznatky o historii Unhoště. Pokračuje plavecký výcvik všech žáků třetích ročníků.