3.B – prosinec 2023

S radostí vám přináším krátký přehled toho, co se v naší třídě 3. B událo v prosinci. Myslím, že naše společné zážitky přinesly nejen radost, ale i příjemnou vánoční atmosféru a pohodu. Pro žáky byl prosince plný zábavy, smíchu i strachu z čertů  v podání žáků devátých ročníků na akci Čertoviny. Děti měly den zpestřený hrami, které pro ně starší žáci připravili, a vše probíhalo v přátelské atmosféře. Veselou atmosféru jsme také měli během přípravy nepečeného cukroví, během společného zpívání koled na schodech s ostatními žáky a také při akci Učení bez učení, kdy děti měly úžasnou příležitost poznat jiné a zábavné učení než klasické. Prosinec jsme završili vánoční tombolou, při které si děti vylosovaly dáreček, zobaly u toho cukroví a koukaly na pohádku.