3.A – říjen 2020

Říjen 2020 ve 3.A

Říjen byl v naší třídě zajímavým měsícem. Vyšli jsme si na vycházku po městě Unhošti s paní Štěpánovou z muzea. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavých informací. Počasí nám přálo, a tak to bylo o to lepší a příjemnější.

Navštívili jsme také výstavu zahrádkářů. Byly tam vystavené i obrázky našich slunečnic. Užili jsme si při rýžování zlata a vyzkoušeli si mletí na replice keltského mlýnku na obilí.

Moc se nám líbil tělocvik. Šli jsme ven a paní učitelka nám připravila zajímavé zašifrované úkoly. Hodinu jsme ukončili na hřišti Koželužka.

Zaujal nás program ”Tonda obal” o třídění odpadu. Dozvěděli jsme se, co se všechno vyrábí z věcí, které někdy zbytečně vyhazujeme do odpadků.

Na konci měsíce jsme už bohužel nemohli do školy a začali se učit distančně. Rodiče nám zprovoznili školní emailové adresy, přes které se připojujeme na online hodiny. Je to jiné vyučování, ale docela to zvládáme. Paní učitelka nás zatím chválí. Těšíme se až se zase všichni sejdeme v naší třídě.